Vyhledat

Hollywood US cars 2021 - páteční program

Rodino, dovolte mi, abych Vám v tomto článku představil, co se bude dít v pátek v Hollywoodu.

Jak jste zvyklí, tak v pátek (16.7.2021) se v 11:00 otevřou brány Hollywoodu a Vy budete moci vjet do areálu svým vozem. Do 17:00 hod se doporučujeme ubytovat, protože právě v tenhle čas oficiálně zahájíme již 4. Hollywood US cars! Hned půl hodiny po zahájení se vrhneme na první účastníky s jejich bouráky, kteří se nestydí a nechají se vyzpovídat naším moderátorem před pódiem. V půl sedmé si ověříme, jak jste v době Covidu kašlali nebo naopak makali na své fyzičce. Přichází totiž soutěž při, které Vám půjčíme 2m velkou ruční pilu a bude na Vás nám ukázat, za jaký čas zvládnete s tímhle nástrojem přeříznout připravený špalek.

V další soutěži si otestujeme Vaše "splávky", je totiž čas na bleskovou soutěž v pití tupláků! V 19:00 hodin historicky poprvé proběhne v areálu Hollywoodu FREE RIDE IN HOLLYWOOD. Jak už název napovídá půjde o jízdu v areálu s Vašimi vozy, tuto jízdu zahájí výherní Corvette C3. Po celou dobu FREE RIDE se bude dodržovat maximální rychlost 15 km /hod a je přísně zakázáno pálení gum, driftování a další zbytečné blbosti. V případě nedodržení těchto jednoduchých a základních pravidel bude jízda zrušena a již se nikdy nebude opakovat!

Od osmé hodiny začne zábava v podání místní revival kapely Medy Gang, která Vás rozehřeje a přivede do té správné nálady, protože od 23:00 vystoupí kapela SEPTIC PEOPLE a to s novou večerní show, takže se opravdu máte na co těšit! Hodinu po půlnoci již utichnou veškerá auta a také všichni hlasití návštěvníci, poklidná zábava, ale může trvat klidně až do rána. Proto nově bude v areálu "NON-STOP" noční Jack Daniels stánek, který bude mít otevřeno dokud budete mít žízeň.


To je vše z pátečního programu, všem doporučujeme dorazit již právě v pátek a nepřijít ani o minutu z celého programu. V dalším článku koukneme na sobotu, která bude opravdu našlápnutá! PROGRAM PÁTEK: 11:00 OTEVŘENÍ AREÁLU

17:00 OFFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ AKCE

17:30 VAŠE KÁRY PŘED PÓDIEM

18:30 STIHL SOUTĚŽ DIVÁKŮ

19:00 FREE RIDE IN HOLLYWOOD

20:00 MEDDY GANG (KAPELA)

23:00 SEPTIC PEOPLE (KAPELA + LIGHT SHOW)

01:00 NOČNÍ KLID


1 464 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše