top of page
Vyhledat

Parkování, stanování a karavany na Hollywoodů

PARKOVÁNÍ - EVROPSKÉ VOZY Každé neamerické auto zůstává stát před areálem na vyhrazeném parkovišti pro návštěvníky kde jej parkuje pořadatelská služba. Parkoviště je zpoplatněné částkou 100 Kč na celý víkend a dokáže pojmout několik tisíc automobilů. O místo se tedy bát nemusíte.

PARKOVÁNÍ - US VOZY Na hlavní plochu Hollywood jsou vpuštěny pouze vozy americké výroby, tyto vozy není nutné nikde dopředu registrovat. V areálu Vás opět zaparkuje pořadatelská služba, pokud chcete u vozu stanovat nahlašte to prosím při parkování ať stojíte na co nejbezpečnějším místě. Z areálu je možné kdykoliv během akce odjet a poté zase přijet zpět.


STANOVÁNÍ Pokud přijedete neamerickým vozem a chcete stanovat, je to možné v připraveném stanovém městě to je pouhých 100m od vstupu do hlavního areálu a je zde možné stanovat vedle vozu. Při parkování to opět nahlašte pořadatelské službě. Stanování u amerického vozu je také možné a to přímo v areálu, s ohledem na bezpečnost se parkuje tak abyste si mohli stan postavit za svým vozem a zároveň aby nikdo nemohl nacouvat či najet do Vašeho stanu, pro toto stanování máme několik stovek míst v celém areálu!


Parkování s obytnými vozy či karavany je opět možné na připravených místech. Pouze upozorňujeme že není možné napojení na elektřinu či vodu, pitnou vodu je možné si v areálu natočit z kohoutku zdarma. Tyto kohouty najdete na několika místech v areálu.


Mějte prosím na paměti že striktní parkování je z důvodu Vaší bezpečnosti. Naše pořadatelská služba je velmi ochotná a pokud máte nějaké přání určitě se domluvíte na místě které Vám bude vyhovovat.Stanování i parkování je možné po celý víkend trvání akce.


Těšíme se na Vás v Hollywoodů.

235 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kommentarer


bottom of page