top of page
Vyhledat

Výherní vůz 2022 - FORD FAIRLANE 1968


Nám zatím nepřišlo ohrané obdarovat jednoho z Vás pravou americkou károu a tak i v roce 2022 jednomu z návštěvníků nadělíme tohohle krasavce. V letošním roce padla řada na značku Ford, která je celkově symbolem automobilismu. Konkrétně je to Ford Fairlane a to rovnou z jednoho z nejzajímavějších let, 1968 je prostě ten nejvíc profláknutý rok výroby mezi ameriky.


Tenhle krasavec není ve stavu kdy by právě včera byla udělaná renovace ale to už snad ani od nás nečekáte. My dáváme auta které mají příběh a hlavně auta která Vás do toho příběhu zatáhnou. Proto to vždy jsou a vždy budou vozy na kterých je nějaká minimální práce, vyměnit těsnění, sehnat novou žárovku, natáhnout koberec do kufru, promazat dveře a podobné banality to jsou věci které zvládne každý a stojí pár $. Navíc pro nás je to ten pravý stav, nedali bychom Vám auto které nejde nastartovat nebo není jinak pojízdné ale přijde nám fajn dát raději stylovku z těch pravých let kdy pojem Detroitské železo opravdu je kus železa než navoněné auto na které nemusíte sáhnout! Tak jako vždy tak i tohle auto nám v USA prověřila a rovnou dovezla firma Euroshipex. Takže Fairlane je koupený v jižní Carolíně a přes velkou louži dovezený v kontejneru až do Prahy, letos jsme navíc auto přihlásili i na veteránské značky jako důkaz toho že bez problémů zvládne veteránskou testaci!


Značka: Ford Model: Fairlane R. výroby: 1968 Motor: 302 cu in / 4,9l


cena za los o tento Ford

300 Kč

Pokud jste už zapomněli tak připomínáme že tohle auto nedostane výherce na víkend či týden. Ale s plnou nádrží na něj budou převedeny navždy vlastnická práva.


930 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page