top of page
Vyhledat

Hollywood bez elektro aut

Rodino a přátelé, elektro auta jsou poslední dobou velmi diskutované téma a proto je potřeba si udělat jasno jak to na Hollywoodu s elektro auty bude. V první řadě bych rád zdůraznil že samotný vznik Hollywood US cars byl za účelem velkoobsahových motorů "pravých amerik". Z tohoto důvodu jsme se rozhodli že ani letos do areálu Hollywoodu nebudou elektro auta vpuštěny a to ani americká!

Prosíme Vás abyste tento fakt respektovali a tolerovali jedná se o naše rozhodnutí.


Hollywood je stále akce kterou pořádá pár nadšenců pro podobné "blázny" kteří jsou zapáleni ať už pro staré americké veterány, naleštěné muscle káry nebo pořádné pracanty typu Dodge RAM apod. myslíme že ani vizuelně by na naší akci tato elektrická auta nezapadla. Pokud dorazíte elektro autem je nutné si zakoupit klasickou návštěvnickou vstupenku a auto zaparkovat na přilehlém parkovišti akce.


Co se týká jiných automobilů a co považujeme za Americké: Do areálu budou vpuštěny všechna vozidla která byla vyrobena v USA a určena výhradně pro americký trch, jedinou výjimkou jsou zmíněné elektromobily. Výhradní právo rozhodnout má pořadatelská služba u vstupu, toto právo je jejich a není možné jej změnit ani vyžadováním si organizátora na vstup.


Děkujeme za pochopení a respektování našich pravidel.


89 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page