Vyhledat

Jak bude vypadat Hollywood US CARS 2020?

O letošním ročníku jsme dlouho jednali a dlouho byl ve hvězdách, důvody Vám zajisté objasňovat nemusíme. Po vydařeném ročníku 2019 jsme měli v plánu Hollywood opět posunout o příčku výše a tento ročník měl být jedním slovem velkolepý! Bohužel situace, která nastala v celém světě nám naše plány velmi zkomplikovala. Nicméně nás dopředu ženete Vy, naši přátelé a velká americká rodina. Proto jsme se rozhodli, že ročník 2020 nevynecháme a jako jedni z mála v ČR jsme akci nezrušili ani nepřesunuli, prostě se s tím popereme.  Na této stránce se dozvíte, jaký tedy bude Hollywood 2020.

Změny v programu?

Již před zásahem Covid19 jsme Vás informovali o věcech, které jsme domluvili či objednali na letošní ročník, bohužel pár z těchto věcí si musíme nechat na ročník 2021, již nyní víme, že akce bude převážně po stránce finanční velmi náročná a neradi bychom, aby tento ročník ohrozil ročníky následující.

STIHL TIMBERSPORTS

Naši přátelé se sekerami a motorovými pilami nás neopustili a officiálně smí Stihl od 1.7. 2020 pořádat své akce, tudíž se na našem srazu odehraje opět souboj o postup na MČR v tomto americkém sportu. A vy se tak můžete těšit na tohle spojení vůně dřeva a benzínu.

KAPELY

Co se týká hudebních vystoupení tak v současné době jednáme s domluvenými kapelami a rozhodně bude rozmanitost kapel menší, ale určitě nebude v areálu ticho a několika živých vystoupeních se dočkáte. PS: Co byste řekli třeba na Rock and roll-téku?


SPRCHY

Loni velmi probírané téma a snad nejvíce kritizovaná část Hollywoodu, pro letošní ročník jsme si připravili velký luxusní sprchovací kamion, ovšem jedná se o investici v řádu téměř sta tisíc korun, kterou nejsme schopni zařídit pro cca 1.000 návštěvníků a proto se i v roce 2020 budete muset spokojit se svojí mobilní sprchou, řekou či jezem na pláži v areálu.


KAPACITA AREÁLU

Kdo nás již navštívil, tak ví, že areál Hollywoodu je obrovský ovšem letos nás limituje vládní nařízení, proto budeme množství vstupenek redukovat dle aktuálního nařízení vlády.

Velmi doporučujeme vstupenky zakoupit co nejdříve!

PROGRAM BUDE STÁLE PLNÝ ZÁBAVY Co se tedy týká programu, tak ubyde pár kapel, ale to je vše a naopak jsme si řekli, že by bylo fajn Vás trochu vtáhnout do děje celé akce. Proto se letos můžete těšit na komentované prohlídky Vašich vozů, příběhy, historky a postřehy Vás, naší rodiny. Samozřejmě neopomeneme ani klasické americké soutěže jako je pojídání hambáčů, hotdogů, pití tupláků či pojídání chilli papriček! A schováváme si pro Vás několik dalších překvapeních, jedno z nich bude například módní přehlídka pin-upek, kde uvidíte také finalistky České Miss Pin-Up.


Corvette C3 ?

Poslední důležitá věc, kterou musíme zmínit je naše výherní Corvette C3, kterou jsme Vám na začátku roku představili. Je nám to velmi líto, ale na tuhle krásku si budete muset počkat až na ročník 2021, nemůžeme riskovat, že při omezeném počtu návštěvníku by se prodalo málo lístků do této slosovací soutěže. Ovšem připravujeme si pro Vás nějakou menší slosovací soutěž.

To jsou přátelé asi zásadní body, které se mění, věříme, že Vás to od návštěvy Hollywoodu neodradí a že stále to hlavní proč za námi jezdíte je přátelská atmosféra a víkend plný zážitků.


4 009 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše